The Secret Circle » About Series

25. července 2011 v 20:26 | Milly Elen

Cassie Blake byla šťastná, normální dospívající dívka- dokud její matka Amelia nezemřela při tragickém požáru, který se zdál být pouze nešťastnou náhodou. Osiřelá a hluboce zarmoucena Cassie se přestěhuje k její vřelé a milující babičce, do krásného městečka Chance Harbor ve Washingtonu. Její matka město opustila před mnoha lety, když se jeho obyvatelé dozvěděli o Cassie více, než ona sama o sobě ví.

Cassie se seznamuje se spolužáky, například s milou dívkou Dianou a s jejím pohledným přítelem Adamem, také se samotářem Nickem, namyšlenou Faye a s jejím poskokem Melissou. Začnou se dít podivné věci. Cassie její noví přátelé vysvětlí, že všichni pocházejí z mocných čarodějnic a že čekali na Cassie, aby se k nim připojila a uzavřela tak novou generaci Tajemného Kruhu. Cassie jim nevěří, dokud jí Adam neukáže, jak má odemknout svou magickou moc. Cassie stále váhá, dokud neobjeví dopis od své matky, ukrytý ve staré knize kouzel, která byla ukryta v dětském pokoji její matky. Teprve v tu chvíli Cassie pochopí svůj pravý a nebezpečný osud.

Cassie a její přátele ale zatím neví, že nebezpečnější a temnější síly jsou ve hře. Síly, které mohou být spojeny s dospělými ve městě, včetně otce Diany a Matky Faye. Zjistí také, že smrt matky Cassie možná nebyla náhoda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

::.Návštěva::.

.::click::.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama