Chris Zylka » Interview » About return of John Blackwell and witch hunters

16. února 2012 v 21:32 | Catheline
Po té, co ztratil Cassie a ukončil románek s Faye, co může Jake v The Secret Circle nabídnout? Pro začátek záchranu Cassie Blake. Jako kdyby všichni kluci v Chance Harbor neměli nic jiného na práci.

Ve čtvrteční epizodě, nazvané Return, se na schodech Cassiina domu objeví John blackwell a chce od ní medailon, který našla v sutinách požáru, který zabil rodiče členů kruhu.

"V tomhle bodě jdou všichni po Cassie," řekl Chris Zylka HuffPost TV. "Začíná ztrácet kontrolu nad některými jejími temnými silami a to jí dostane do malých potíží s návratem Pana Blackwella."

Ale John Blackwell není jediným nebezpečím, které jí hrozí díky medailonu. Eben a jeho banda lovců čarodějnic po ní jdou také. Když jí zajmou, nebude to hezké. Jestli někdo ví, co chystají pro Cassie, je to Jake. Konec konců, je to bývalý lovec čarodějnic.

"Eben nenávidí čarodějky," říká Zylka. " Nenáviděl Jakea od první chvíle, protože byl čaroděj a myslím si, že když je Jake nebojácný, Ebena se vždy bál. Nikdy nechtěl mít s Ebenem nic společného, až do těď, kdy Eben jde po Cassie."© thesecretcircle-online.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

::.Návštěva::.

.::click::.

Komentáře

1 Eska* Eska* | Web | 16. února 2012 v 21:40 | Reagovat

Krásny blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama