The Secret Circle » News » 1st Season

The Secret Circle » 1.21 Prom » Synopsis

15. dubna 2012 v 11:52 | Catheline
PLES V CHANCE HARBOR- V Chance Harbor bude ples. Po té, co Adam odhalí, že je ve škole ukrytý krystal, Blackwell řekne Cassie, že může použít její temnou magii, aby ho našla. Když Cassie řídí podle jeho rady, vede jí to k nebezpečnému odhalení. Mezitím, Faye pozve Jaka na Ples navzdory tomu, že ji před dvěma lety odmítl. Adam, Diana, Cassie a Melissa konečně dorazí na ples, ale když získá krystal Eben, skončí v situaci na život a na smrt. Mezitím se Dawn snaží zastavit Blackwella, který na Charlese uvrhnul smrtelné kouzlo.

The Secret Circle » 1.20 Traitor » Synopsis

5. dubna 2012 v 13:58 | Catheline
KRUH ČARUJE, ABY NAŠEL ZBÝVAJÍCÍ KRYSTALY- Když je krystal magicky ukraden z opuštěného domu, Kruh se shodne, že to byl zrádce, který pracuje s Ebenem, takže se Jake chce sejít s Isaacem a zjistit, jestli Isaac nepřejde na stranu Kruhu. To, že Cassie ztratí kontrolu nad její temnou magií, hrozí, že zničí jakoukoli možné spojenectví, když je honba za zrádcem vede k "nejděsivějšímu místu na Zemi." Mezitím Faye a Jake spolupracují na krádeži Dawnina krystalu, Melissa a Adam objeví nový magický trik. Mezitím, frustrovaná Diana přijde pro pomoc za Charlesem.

The Secret Circle » 1.19 Crystal » Synopsis

29. března 2012 v 10:15 | Catheline

DRUHÉ DÍTĚ BLACKWELLA JE ODHALENO- Aby se ochránili před lovci čarodějnic, Jake, Cassie a Faye vyhledají Jakova dědu Royce, aby našel rodinný krystal, a musí čelit zneklidňujícím teoriím o událostech, které se staly před šestnácti lety. Mezitím, se Diana snaží skloubit dohromady její honbu za krystalem Glaserovy rodiny (společně s Melissou a Adamen) a její milostný život s Grantem, který chce vědět, co skrývá. Ve stejný čas se snaží znovu být součástí Melissina života. Charles a Jane se spiknou proti Blackwellovi a plánují svůj první krok proti němu.

The Secret Circle » Episode 1.19 & 1.20 Titles

14. března 2012 v 16:17 | Catheline

Na spiolertv byly uveřejněny názvy dvou epidod:

1.19 - Crystals (krystaly) & 1.20 - Trader (obchodník, obchodnice).

The Secret Circle » 1.18 Sacrifice » Synopsis

11. března 2012 v 16:27 | Catheline

LOVEC ČARODĚJNIC VYSTOPUJE JEDNOHO Z ČLENŮ KRUHU SE ZPRÁVOU PRO BLACKWELLA- Za Jakem přijde nečekaná návštěva, Samuel, lovec čarodějnic, který má zprávu pro Blackwella o dalším Ebenově překvapivém kroku. Cassie zasahuje, nutí Samuela odhalit jeho novinky a je ohromená, když zjistí, co se Eben pokouší vzkřísit. Mezitím, Diana je frustrovaná z toho, že její tajemství o tom, že patří mezi čarodějky, staví bariéru mezi ní a Granta. Faye a Melissa souhlasí, že pomohou Adamovi v Boathousu a na oplátku chtějí, aby jim pomohl pomocí magie zlepšit jejich milostný život.

Death will be visiting Chance Harbor

11. března 2012 v 14:20 | Catheline


Diane: Nemůžu se dočkat nového dílu The Secret Circle. Máte nějaké novinky?

Co takhle nějakou novinku, která udělá vaše čekání ještě mučivějším? Malý ptáček zaspíval, že velice brzy navštíví Chance Harbor smrt. Brzy jako 15. Března.

Almost brotherly love between Adam and Jake

11. března 2012 v 14:10 | Catheline

Anon: Něco o Secret Circle, prosím!!

Jake stále touží po Cassie navzdory tomu, že je Cassie s Adamem a on se nedávno vyspal s Fay. "Jake miluje Cassie tak moc, že bude její kamarád, ať se děje cokoli, ale určitě chce být víc," škádlí Zylka. "Myslím, že se bude čím dál víc snažit dokázat, že jí chrání a že lituje všeho špatného." Pokud se jedná o Adama a Jaka, Zylka říká, že diváci uvidí, jak se mezi Cassinými muži formuje téměř "bratrská láska".

Second season of The Secret Circle?

2. března 2012 v 19:41 | Catheline
Bob v Chicagu: Nějaké novinky o Secret Circle? Slyšel jsem, že možná nebude mít druhou sérii.

Nemůžeme zatím nic říct s jistotou, jsme ale přesvědčeni, že TSC bude mít na CW další sérii. Plus, finále seriálu Ringer, které je naplánované na duben, je dobrou známkou pro Secret Circle. Sázíme na to, že secret circle bude přesunuto na pátek.

The Secret Circle » 1.17 Curse » Synopsis

2. března 2012 v 14:48 | Catheline
CASSIE NAVŠTÍVÍ SVOJI BABIČKU A ZJISTÍ NĚJAKÉ PŘEKVAPUJÍCÍ NOVINKY, FAY ZÍSKÁ STALKERA A CHARLES UDĚLÁ KROK- Blackwell varuje Cassie a Adama, že jejich láska může být osud, ale také prokletí. Navrhne, aby šli navštívit Jane a zjistili, jestli existuje kouzlo, které by to zvrátilo. Jane varuje Cassie, že někdo v kruhu zemře, jestli se kledba probudí. Mezitím, Eva začne pronásledovat Faye a Charles podnikne další další krok proti Blackwellovi.

John de Lancie cast as Jake's Grandfather

2. března 2012 v 14:29 | Catheline
Hvězda Star Treku se objeví v následujících epizodách The secret Circle.

John de Lancie, známý jako Q ze Star Treku, byl obsazen do role jednoho ze starších.

Šedesáti tříletý herec bude hrát Royce Armstronga, mocného, samotářského prarodiče Jakea (Chrise Zylky). Royce vyjde ze svého úkrytu, aby odhalil zneklidňující konspirační teorie o událostech před šestnácti lety a o tom, jak je do nich zapojený dnešní kruh.

De Lancie, který se objevil i v Stargate SG-1, Breaking Bad a Torchwoodu (Miracle day), se poprvé objeví v devatenácté epizodě.

The Secret Circle » 1.16 Lucky » Synopsis

24. února 2012 v 11:29 | Catheline
CASSIE KONFRONTUJE SVÉHO OTCE, DIANA NACHÁZÍ NOVOU LÁSKU A FAY ZVĚTŠÍ VÁŠEŇ S LEEM - Cassie přistihne svého otce, jak tajně slídí v opuštěném domě. Svěří se Adamovi, ten jí řekne, že ví, že Blackwell hledal zařízení, které odvede čarodějčiny síly a že se určitě vrátil ke svým starým způsobům. Fay jde k Leemu domů, aby ho pozvala na školní chraritativní akci, ale je zaskočena, když jí u dveří přivítá Eva a tvrdí, že je Leeho přítelkyně. Mezitím, Melissa povzbuzuje Dianu, aby začala chodit s normálním klukem a nasměruje ji k novému, hezkému klukovi ve městě. Dawn ve škole narazí na Blackwella, ale jejich opětovné shledání není takové, jaké očekávala.

The Secret Circle » 1.15 Return » Synopsis

31. ledna 2012 v 10:52 | Catheline
CASSIINA MINULOST SE VRACÍ ABY JI STRAŠILA - Cassie je udivená, když se nechvalně známá, zlá postava z její minulosti, objeví na jejím prahu (hostující hvězda Joe Lando). Nicméně, její překvapení se rychle změní na podezření, když ji požádá, aby vrátila medailon, který našla v troskách lodi, ketrá shořela při požáru, který zabil jejich rodiče. Cassie odporuje, ale je zajata Ebenem a jeho lovci čarodějnic. Jake se nabízí jako výměna za Cassie. Když si Adam uvědomí, že mají problém svyvolá Kruh. Zatím, Faye a Diana jsou znepokojené, když Melissa začne trávit více času s Callumem.

The Secret Circle » 1.14 Valentine » Synopsis

30. ledna 2012 v 16:08 | Catheline
VALENTÝN V CHANCE HARBOR PŘINÁŠÍ PYŽAMOVÉ PÁRTY, PŘEKVAPUJÍCÍ SPOJENECTVÍ A POMSTYCHTIVÉ ČARODĚJKY - Na počest svátku, Faye a Melissa uspořádají anti-Valentýnskou pyžamovou párty pro sebe a ostatní čarodějky, Dianu a Cassie. Noc se ale stane divočejší, než se očekávalo, když Melissa nabídne Dianě trochu nálady z "Ďáblova ducha" a první osoba, v jejíž přítomnosti se Diana uvolní je Lee, který vpadl na párty, aby pomohl Faye získat svou vlastní sílu. Mezitím je Cassie nucena se obrátit na Adama a Jakea, poté co jí začnou pronásledovat duchové pomstichtivých čarodějnic.

The Secret Circle » 1.13 Medallion » Synopsis

30. ledna 2012 v 16:02 | Catheline
CASSIE POTŘEBUJE POMOC KRUHU PO DĚSIVÉM OBJEVU O LOVCÍCH ČARODĚJNIC - Cassie požádá kruh o pomoc, když dostane děsivé varování o návratu lovců čarodějnic. Ve stejné době, vyjdou na povrch její skutečné pocity k Adamovi a Jakeovi při oslavě narozenin, kterou se s Dianinou pomocí rozhodne uspořádat Ethan. Mezitím, Faye a Melissa posouvají svoje síly na novou hrůznou úroveň, když zkoušejí trochu z Leeaho "Dáblova ducha."

The Secret Circle » 1.12 Witness » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:57 | Catheline
JAKE SE VRACÍ A NABÍZÍ CASSIE MOŽNOST ZJISTIT, CO SE STALO PŘED ŠESNÁCTI LETY - Jake se vrací do Chance Harboru varovat Cassie, že jestli nezjistí, jak byl její otec zabit při požáru před šesnácti lety, setká se stejnou smrtí. Navrhne extrémně nebezpečný způsob, který nakonec odhalí, co se v ten osudný den stalo. Adam a Diana mají podezření, že má Jake skryté úmysly. Ve snaze zmocnit se toho druhého, Charles a Dawn se snaží dostat Ethana na palubu jako spojence. Faye se octne v nebezpečné situaci, když se v obchodě zastaví jeden z přátele Leea, Callum (Michael Graziadei).

The Secret Circle » 1.11 Fire | Ice » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:49 | Catheline
FAINO HLEDÁNÍ SÍLY OHROŽUJE KRUH - Cassie žádá o pomoc Adama, když se chce nahlédnout minulosti svého otce. Jejich pátrání je zavede na tajuplné, známé místo. To také znovu rozdmíchá dávnou jiskru mezi Adamem a Cassie. Adam, nadšený z času stráveného s Cassie, pozve Cassie na Fire|Ice ples. Cassie je ale nucena, kvůli jejímu přátelství s Dianou, dát Adamovi překvapivou odpověď. Ethan, ve snaze být lepším otcem, a k Adamově zděšení, se nabídne jako hlídač na plese. Faye požádá Leeho, aby jí pomohl s kouzlem, které by jí poskytlo samosatnou magii. Bohužel, kouzlo má strašné vedlejší účinky, které téměř zničí Kruh.

The Secret Circle » 1.10 Darkness » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:40 | Catheline
CASSIE ODHALÍ ZATÍM JEJÍ NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ; STEFANIE KRAMER a GREY DAMON (hostující hvězdy) - Cassie se obrací na Adama, když o sobě odhalí tajemství, které potřebuje utajit před Kruhem, i před Dianou. Mezitím je Diana nadšená, když jí babička Kate (Stefanie Kramer) příjde na návštěvu. Charles ale svoji matku začne podezřívat, když začne mít neobvyklý zájem o Cassie. Mezitím, Faye rekrutuje tajemného cizince jménem Lee (Grey Damon), aby jí pomohl s kouzlem, které by mohlo navždy změnit rovnováhu kruhu.

The Secret Circle » 1.09 Balcoin » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:35 | Catheline
FAYE VYVOLÁVÁ POTÍŽE MEZI CASSIE A JAKEM - Cassie a Jake zkoumají Cassiinu rodinu z otcovy strany v naději, že se dozvědí více o její rodové linii a proč má samostatnou moc. Mezitím se Adam snaží ochránit Cassie, když Faye řekne, že by před nimi mohl Jake skrývat něco nebezpečného. Ve stejné době je Adam rovněž znepokojen, když do města přichází Melissin bratranec Holden (hostující hvězda Arlen Escarpeta ) a padne Dianě do oka. Síla předávajíc se mezi Charlesem a Dawn možná způsobí zničení jejich plánu.

The Secret Circle » 1.08 Beneath » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:31 | Catheline
VÝLET PŘINESE PRO KRUH HROZNÝ OBRAT - Poté, co Cassie několik dní neslyšela o své babičce, začne se o ni strachovata rozhodne se jít ji hledat. Diana rozhodne, že by měl jet celý kruh, kdyby náhodou měla Jane potíže. K Adamově hzděšení pozve také Jaka. Díky bouři se výlet stává nočním výpravou. Faye navrhne hru na pravdu a výzvu, aby oživila večer. Nicméně, věci naberou špatný obrat, když je Faye nucena vypořádat se s někým ze své minulosti.

The Secret Circle » 1.07 Masked » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:23 | Catheline
CASSIE JDE NA EPICKOU HALLOWEENSKOU PÁRTY, KTERÁ NABERE NA NEBEZPEČÍ - rozhodování o kruhu musí být trochu sranda. Faye přesvědčí Cassie, že uspořádají velkou Halloweenskou party. Faye chce Jakea získat zpět a podle toho přizpůsobí i svůj halloweenský kostým. Adam se po hádce s Dianou obrátí na Cassie o radu. Mezitím, se někteří nebezpeční, nezvaní hosté se zaměřují na kruh.

The Secret Circle » 1.06 Wake » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:11 | Catheline
Faye plánuje pomstu, když se do Chance Harbor vrácí její bývalý kluk- Když se Jake (hosťujíci hvězda Chris Zylka), tajemný, mladý muž ukáže v Chance Harbor, vidí že se toho od jeho poslední návštevy hodně změnilo. Zaprvé, dívka kterou nechal za sebou, Faye, objevila, že je čarodějka a má v plánu, dostat hezkého kluka, který jí zlomil srdce. Věci se komplikují ještě víc tím, že svůj zrak upíra na svůdnou Cassie, což hodně vyděsí Adama a Faye.

The Secret Circle » 1.05 Slither » Synopsis

30. ledna 2012 v 15:04 | Catheline
CASSIE SE ZMÍTÁ MEZI SVOU RODINOU A KRUHEM - Uvězněná mezi loajalitou ke kruhu a ke své rodině Cassie zápasí s tajemstvím, které se nesmí dozvědět její babička. Nick je chycen ve smyčce, když Melisa zaujme nový postoj, a požádá ho, aby jí pomohl najít Knihu Stínů její rodiny. Faye je také zapojena do hledání, ale není šťastná, že je jen páté kolo u vozu. Diana chce trávit více času o samotě s Adamem. Domluví si spolu rande, aby mohli znovu obnovit jiskru v jejich vztahu, ale všech šest členů se musí naléhavě sejít, aby zahnali temné síly, které se snaží zničit Kruh zevnitř. Netušíc o novém nebezpečí, které hrozí jejim dětem se Dawn a Charles scházejí na palubě jeho lodi, aby podpořili své budoucí plány pro Kruh, ale je překvapující, že Charles z toho možná může chtít urvat ještě větší zisk.

The Secret Circle » 1.04 Heather » Synopsis

30. ledna 2012 v 14:59 | Catheline
CASSIE MÁ PRÁVO ZNÁT ŠPATNOSTI Z MATČINY MINULOSTI - Cassie vyhledá dávnou přítelkyni své matky jménem Heather Barnes (hosťující hvězda Camille Sullivan) a zjistí, že byla ve strnulém stavu od noci požáru před 16 lety. Cítí se provinile, že její matka a její kruh může mít něco společného se stavem Heather. Cassie říka Dianě, že chce použít kouzla a pomoci Heather. Diana odmítá pomoci, ale Faye je více než šťastná, že muže vykouzlit kouzlo - za něco.

The Secret Circle » 1.03 Loner » Synopsis

30. ledna 2012 v 13:51 | Catheline
Adam žárlí, když má Cassie rande na školní tancovačce - Roztomilý kluk jménem Luke (hostující role Zachary Abel) se zeptá Cassie na školní ples. Potom co Cassie sledovala Adama jak tráví čas s Dianou u loděnice, příjme jeho nabídku. Mezitím Melissa vidí ples jako příležitost přiblížit se Nickovi. Faye, na druhou stranu, nemá žádné plány jít tam a zůstává zaměřena na nalezení způsobu, jak ovládat své síly. Dawn objeví někoho ze své minulosti, intenzivního muže jménem Zachary (hostující hvězda Dave Baez), který je ve měste a klade otázky o Cassie a kruhu, takže Dawn řekne Charlesovi, aby na něj dával pozor.

The Secret Circle » 1.02 Bound » Synopsis

30. ledna 2012 v 13:29 | Catheline
Cassie se pokouší o život bez čarodějnictví ale Diana má jiné plány - ve snaze distancovat se od kruhu a vytvořit si normální dospívající život v Chance Harbor se Cassie ujme Sally Matthews (hostující hvězda Logan Browning), která není čarodějka. Co se týká jejich pravomocí, jsou stále pod kontrolou. Diana všechny nutí , aby svázali kruh, ale Faye je nadšená nárůstem její síly a odmítá se účastnit. Zatím Melissa flirtuje s Nickem i přes varování Faye. Mezitím, Adam bojuje proti jeho rostoucím citům ke Cassie, ale okolnosti je i nadále dávají dohromady a nutí Cassie se rozhodnout.

 
 

Reklama
Reklama